Podívejte se na 6 nejlepších scén s Brucem Willisem

Nejcyničtější akční hrdina má za sebou kupu parádních kousků...
Nebezpečný náklad
Nebezpečný náklad
Lionsgate Premiere

reklama

Ve čtvrtek večer na COOL dorazí akční gangsterka Nebezpečný náklad. V příběhu o loupeži drahokamů, která se zvrtla k nepoznání, se ukáže i legendární plešoun Bruce Willis – hvězda filmů nejen našeho dětství! Vzpomněli jsme proto, jakými nejrůznějšími momentkami se Bruce nesmrtelně zapsal do dějin kinematografie i do srdcí svých fanoušků.

06) Polda do morku kostí (Sin City: Město hříchu)

Oba díly Sin City by klidně mohly být jen o tom, jak polda s tváří Bruce Willise chytá zloduchy Města hříchů. Hardiganova úvodní momentka, kdy v duchu Drsného Harryho zachrání malou holku za cenu pár kulek do svého těla, je totiž asi tím nejlepším z celého filmu!

05) Taxikář zítřka (Pátý element)

Nelze popřít, že po boku jiných postav byl Bruceův taxikář/voják v Pátém elementu ještě… docela normální. Lavina sympatických klišé, s nimiž byl jeho hrdina uveden, ale dovedla parádně zapůsobit právě i vedle polonahých mimozemšťanek nebo ukecaných celebrit. A první scéna, kdy se Bruce objevil u sebe doma, to jasně demonstruje za všechny zbylé!

04) Zrod superhrdiny (Vyvolený)

Shymalanův Vyvolený je samozřejmě plný výborných scén. Kdybychom ale měli vybrat jednu, padla by naše volba na zlomový výlet na nádraží, při němž začne Bruceův hrdina pořádně využít své schopnosti. Ta hudba nikdy nepřestane být super!

03) Vedoucí rozhodl (Až vyjde měsíc)

Bruce ale rozhodně nemusí hrát jen ve filmech, kde někomu dává na budku – i v moderní klasice Až vyjde měsíc dovedl dštít charisma všude okolo, a to hrál letargického vedoucího dětského tábora. Možná právě proto tu jeho postava tak dobře ladila se zbytkem ansámblu…

02) Skok ze střechy (Smrtonosná past)

Ano, celý tenhle seznam bychom mohli sestavit ze scén série Smrtonosné pasti – ale to by bylo až moc jednoduché. Pokud bychom tedy měli vypíchnout jedinou scénu, která tenhle film symbolizuje, sáhli bychom po legendárním skoku ze střechy. Jen máloco Johna McClanea vystihlo lépe!

01) Vyber si svou zbraň (Pulp Fiction: Historky z podsvětí)

Zřejmě nejvíc v nás však rezonuje momentka, kdy si Bruce s rozbitým rypákem v Pulp Fiction volí, čím půjde rozbít do sklepa kušnu Zedovi. Navzdory absenci hlášek (a vlastně i akce) tu Bruceovy oči, čelist i celá řeč těla tak mocně stříkají charismatem, že bychom jemu i Tarantinovi nejradši nasypali do náruče pár Oscarů.

Nebezpečný náklad začíná na Prima COOL ve čtvrtek ve 22.25.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!