VIDEO: Budoucnost se naplnila! Film Návrat do budoucnosti předpověděl výhru Donalda Trumpa. Naprosto přesné, co?

Ta reakce Martyho McFlye!
Návrat do budoucnosti předpověděl vládu Donalda Trumpa.
Návrat do budoucnosti předpověděl vládu Donalda Trumpa.

reklama

Nikdo sice úplně přesně neví, co myslel Donald Trump svým volebním heslem "Make America Great Again" (Udělat Ameriku zase skvělou), každopádně s ním vyhrál americké prezidentské volby a stává se oficiálně nejmocnějším mužem planety (tedy samozřejmě až po Židech, iluminátech a Putinovi!). Každopádně heslem vlastně tvrdí, že Ameriku vrátí do skvělé budoucnosti...

A jeho výhru velice výstižně předpověděl právě film Návrat do Budoucnosti II, v kterém se hlavní hrdina Marty McFly objeví v alternativní budoucnosti. V ní se jeho protivník Biff těší obrovské moci a má dokonce vlastní památník. Vydělal totiž pohádkové bohatsví na sázkách, v kterých využil sportovní almanach s výsledky budoucích zápasů.

Postavu Biffa a jeho impéria vytvořili filmaři na základě Donalda Trumpa.
Autor: koláž/archiv Postavu Biffa a jeho impéria vytvořili filmaři na základě Donalda Trumpa.

Filmaři sami několikrát řekli, že jako vzor pro postavu Biffa budoucnosti jim posloužil Donald Trump, který byl v osmdesátých letech coby velkohubý realitní magnát mediální hvězdou mezi byznysmany se svými mrakodrapy, hotely a hernami. Takže stačilo upravit pár detailů a z Biffiho se stal čistokrevný Donald. Jen se podívejte:

A tady je ještě prezidentská verze, kde lépe vynikne moment, kdy to Martymu došlo. Trump je prezident!

reklama

reklama