Fanoušci nenávidí novou Laru Croft! Podívejte se na první záběry z filmu bez Angeliny

Alicia Vikander zatím neoslnila...
Tomb Raider
Warner Bros.

reklama

Alicia Vikander je nádherná a talentová herečka, která letos vyhrála Oscara a náramně připomíná Laru Croft z posledních dvou Tomb Raiderů. Když tedy byla obsazena jako, tramtadadá, Lara Croft ve filmovém rebootu Tomb Raidera, člověk by čekal nadšení. Jenže víte co? Alicia nemá obří ňadra jako "stará" Lara Croft. A to je podle řady herních fanoušků zásadní problém.

Tomb Raider
Autor: Warner Bros. Tomb Raider

Nový Tomb Raider od začátku sklízí hlavně nenávist a tenhle trend pokračuje i u prvního plakátu a záběrů z filmu, jež lákají na blížící se trailer. Alicia tu jako mladá Lara nepřipomíná Angelinu Jolie v neoprénu. Všechno je tak "logicky" špatně a film "samozřejmě" bude peklo.

Papírově reboot rozhodně není žádná sláva, to je pravda. Za kameru totiž usedl téměř neznámý Roar Uthaug (Vlna) a rozpočet nebude kdovíjak veliký. Alicia ale dokáže zazářit v každém filmu a k Laře prostě sedí, takže by toho mohla hodně zachránit.

Tomb Raider
Autor: Warner Bros. Tomb Raider

Ne, nemyslíme si, že z toho bude další výlet na Oscary. Minimálně do traileru ale budeme doufat, že nový Tomb Raider nedopadne jako dávné blbiny s Angelinou.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!