VIDEO: Hacksaw Ridge je nejdrsnější a nejbrutálnější film roku! Je i nejlepší?

Mel Gibson je zpátky!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

KINOMANIE - Hacksaw Ridge

reklama

V Kinomanii se tentokrát podíváme jen na jeden film: Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny.

Válečná novinka Mela Gibsona vypráví neuvěřitelný příběh Desmonda Dosse (nahoře v playeru máte trailer). Tenhle rodák z Virginie se zúčastnil bitvy o Okinawu bez toho, aby měl u sebe zbraň, jíž nikdy nevzal do ruky. A ačkoliv to zní jako sebevražda, Doss na bojišti zachránil desítky lidí a teď si konečně vysloužil vlastní film od Mela Gibsona.

Že to celé zní jako inspirativní drama o síle lidského ducha (a zatraceném štěstí)? To máte pravdu. Hacksaw Ridge je ale zároveň neskutečným masakrem, který (podobně jako Zachraňte vojína Ryana) nešetří vyhřezlými střevy a rozcupovanými končetinami. V některých momentech je film dokonce o úroveň drsnější než Spielbergova klasika - především úvod první bitvy je tak napínavý a brutální, že ho slabší povahy prostě nerozdýchají. Pokud se tedy chystáte do kina, pamatujte na to, že jdete na novou krvárnu od režiséra Umučení Krista!

hacksaw ridge

PRVNÍ TRAILER: Válečné drama Hacksaw Ridge od Mela Gibsona

reklama

reklama