VIDEO: J. K. Rowlingová nám zítra představí nové zákoutí potterovského světa!

Co přesně se chystá a kde to najdete?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Čarování v Severní Americe

reklama

17. listopadu 2016 jde do kin nový film z kouzelnického světa. Potterovska Fantastická zvířata a kde je najít nás zavede do New Yorku roku 1926 a nabídne nám příběh magizoologa Mloka Scamandera, který napsala samotná J. K. Rowlingová. Autorka potterovské ságy se samozřejmě podílí i na propagaci svého nového příběhu. A už v nejbližších dnech ji obohatí o čtyři povídky, které nám představí kouzelnickou historii Severní Ameriky.

Fantastic Beasts main

Potterovská Fantastická zvířata opravdu dostanou dvě pokračování

V úterý se dozvíme něco víc o americké kouzelnické škole Ilvermorny. Ve středu přijdou na řadu indiánští "skin-walkeři", tedy lidé, kteří se umí proměnit v libovolné zvíře. Čtvrtek bude patřit čarodějnickým procesům v Salemu. A konečně v pátek nám Rowlingová poodhalí historii Kouzelnického kongresu Spojených států amerických, což je americká protiváha ministerstva kouzel.

Kde jednotlivé povídky vyjdou? Rowlingová je vydá na webu Pottermore, pokud je ale nechcete minout, stačí sledovat web COOLu!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama