VIDEO: Jak vznikaly triky v Deadpoolovi? Tenhle famózní klip ukazuje prvotřídní digitální kejkle

Je ironií, že zrovna na levném Deadpoolovi se bude ukazovat síla filmových triků. Ale z téhle drzé comicsárny prostě je megahit... a jde o klasický případ toho, jak může malý trpaslík udělat velké digitální divadlo.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Deadpool - Vizuální efekty

reklama

Z komiksového Deadpoola ja překvapivá hitovka roku, která už má na kontě nejeden kasovní rekord. Jenže s tímhle vyšinutým (anti)hrdinou nikdo moc nepočítal, a proto se museli filmaři obejít se čtvrtinovým rozpočtem ve srovnání se zavedenými komiksovými sériemi. Na výsledku to však není moc znát, což z velké části zásluha šikovného trikového oddělení.

Deadpool kamosi

Kdo je sakra Cable? 5 věcí, které zatím víme o pokračování Deadpoola!

Herci i štáb si užili fakt hodně zeleného pozadí, což muselo Ryanu Reynoldsovi přivolávat nepříjemné vzpomínky na jeho nechvalný propadák Green Lantern. Jsme rádi, že nakonec všechno dobře dopadlo!

reklama

reklama