VIDEO: Joker řádí v Sebevražedném oddílu! Je tu nový geniální trailer nejočekávanějšího filmu roku!

Tohle bude totální masakr!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Český Trailer - Sebevražedný oddíl

reklama

Pamatujte si sousloví Sebevražedný oddíl. Tahle komiksovka by letos totiž mohla strčit do kapsy Batman vs. Superman, Deadpoola, třetího Kapitána Ameriku... prostě všechno. Ne nadarmo jsme totiž příběh nebezpečných trestanců, kteří pro vládu plní ty nejnebezpečnější mise, zvolili nejočekávanějším filmem roku 2016!

Nejočekávanější filmy roku 2016

Warcraft, další Star Wars nebo návrat Jokera: 15 nejočekávanějších filmů roku 2016!

Chcete potvrzení, že to bude absolutně boží film? Stačí se podívat na nový trailer, ve kterém se za pomoci Bohemian Rapsody od Queenů rozpoutává totální komiksové peklo. Akce, hlášky, bizarní, ale dost sympatické postavy... Sebevražedný oddíl má všechno, co v roce 2016 chcete od komiksového blockbusteru. A Jokera a Harley Quinn navrch!

Ano, hned po traileru byste si měli vychutnat i tyhle stylové plakáty. Celý film pak dorazí do českých kin už 4. srpna 2016!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!