VIDEO: Kam se hrabe Pařba ve Vegas! Pařba o Vánocích bude nejdrsnější kalicí komedie roku!

Na téhle párty půjde o život.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trailer: Pařba o Vánocích (2016) 1

reklama

Filmy, ve kterých parta lidí nehorázně kalí a skoro pokaždé přitom zdemolují minimálně půlku baráku, v tom horším případě pak rovnou polovinu města, máme zpravidla velice rádi. Pařba ve Vegas, Sisters, Projekt X, potažmo i Apokalypsa v Hollywoodu jsou všechno snímky, na které nedáme dopustit. Teď to ale vypadá, že by se k nim mohl přidat jeden nový.

komed drs

Od Borata k Deadpoolovi: 4 nejdrsnější komedie, které by vám rodiče ihned zakázali

Film se jmenuje prozíravě Pařba o Vánocích (se známou trilogií ovšem nesouvisí) a parta zaměstnanců obří společnosti se v něm rozhodne uspořádat na Vánoce tak extrémní kalbu, že na ni už nikdo do smrti nezapomene. Nechybí tak alkohol ani smrtelné nehody. Celá zápletka má i svého záporáka, kterého si tu zahraje známá Rachel z Přátel (Jennifer Aniston). Ta jako ředitelka společnosti je zásadně proti veškerým oslavám, jak je ale z ukázky vidno, to jejím zaměstnancům přesto nezabrání. Budete letos v kině u toho?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!