VIDEO: Necenzurovaná verze traileru Wolverinea 3 je ultradrsná!

Tohle bude padouchy bolet...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

NECENZUROVANÝ TEASER: Logan

reklama

Před pár hodinami se objevil první trailer třetího Wolverinea a teď je čas na jeho eRkovou verzi. Samotný film bude mít stejně jako Deadpool "dospělácký rating R", takže se nemusí vyhýbat drsnějším výjevům. A přesně ty přibyly do "vytuněné" upoutávky, v níž pozorní diváci najdou hned několik momentů, které by v původním promu zkrátka neprošly.

Logan, jak zní název třetího Wolverinea, se odehrává v roce 2024 a bude mít postapokalyptickou atmosféru. Lidstvo sice nezasáhne žádná velká katastrofa, mutanti ale téměř vymřeli a Wolverineova regenerace už nefunguje jako kdysi. Připravte se tedy na depresivní a náramně krvavou podívanou, v níž bude Jackmanovi sekundovat jen Patrick Stewart jako Professor X.

Že vám trailer připomíná herní pecku The Last of Us? Rozhodně nejsme sami. Musíme proto doufat, že se jí Logan alespoň přiblíží... a že nám v březnu 2017 hrozně vytře zrak!

reklama

reklama