VIDEO: Necenzurovaný trailer Wolverina je totální nářez! Tolik krve a sprostých slov Avengeři nikdy neviděli a neslyšeli!

Není to jen o krvi...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

NECENZUROVANÝ TRAILER: Logan

reklama

Včera se objevila druhá upoutávka na třetího Wolverina, jenž jde do kin pod názvem Logan. Už dlouho víme, že film dostal (stejně jako Deadpool) eRkový rating, takže bude na rozdíl od Avengers a spol. zatraceně drsný. Až necenzurovaná verze nového traileru ale potvrdila, že se to netýká jen krájení nepřátel, ale také ostřejšího slovníku.

Kdo si ho vychutná? Jedenáctiletá Dafne Keen má samozřejmě smůlu, Hugh Jackman i Patrick Stewart, který se vrací jako devadesátiletý Profesor X, ale fu*kují, jako by se nechumelilo. Chápeme, že v Avengers pro tak upřímnou depku není místo. Snad ale film uspěje a časem se dočkáme více komiksovek, které se nebojí tnout do živého!

Logan jde do českých kin 2. března 2017.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!