Podívejte se na 7 nejlepších scén s Rockem

Je Rock skutečným nástupcem Arnolda Schwarzeneggera?
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
Paramount Pictures

reklama

V neděli večer se na COOLu rozjede akčňák G.I. Joe 2: Odveta – a tentokrát to bude žhavější než v prvním případě! Zatímco se totiž první G.I. Joe točil kolem záporácké megaorganizace, tady se proti našim hrdinům postaví i sama vláda – a redukuje je na pouhé tři geroje! V hlavní roli se navíc objeví sám Dwayne „The Rock“ Johnson, což je vždy příslib dobré zábavy – ostatně, připomeňte si ho v sedmi parádních bitkách z jiných bijáků!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

G. I. Joe 2: Odveta - upoutávka

07) Rock jako Herkules (Herkules)

Ten film měl být absolutní terno – Rock v roli největšího reka v dějinách totiž zní jako čistá tutovka! Jenže výsledek byl Olympu vzdálen tak moc, jak jen to bylo možné. Přesto v Herkulovi došlo i na prosakování dobrých nápadů a scén, mimo jiné v okamžiku, kdy se Rock v roli ústředního Bivoje pochlapil tak krutopřísným způsobem, že se z toho podlamovala kolena divačkám i divákům! V sedě!

06) Rock vs. Vin Diesel (Rychle a zběsile 5)

Těžko rozporovat, že se Rockovým příchodem do Rychle a zběsile tato série dočkala tolik potřebného osvěžení. A co by byla jeho přítomnost, kdyby si nestřihl duel s hlavní hvězdou ságy, Vinem Dieselem! Jejich rvačka, poněkud nepravděpodobně končící vítězstvím Diesela, je o to zábavnější, že se dvojice později na place pohádala a příliš spolu s v reálu nemluví. Takhle to vypadá, když umění napodobuje život!

05) Rock se seznamuje s BFG (Doom)

Velmi podobná je i situace s Rockovou účastí ve filmu Doom. Sám si dodnes tropí šprýmy v tom smyslu, že filmový Doom byl poněkud slabšího zrna. Kvůli dvěma scénám však přesto musíme snímek vzít tak trochu na milost. Ano, první je velká akční sekvence z pohledu očí Karla Urbana. Ve druhé řadě ale vládne Rockovo seznámení s BFG, které se svého času replikovalo v nejrůznějších talkshow (třeba zde).

04) Rock vs. Jason Statham vs. vězení (Rychle a zběsile 7)

Druhý zářez ze světa rychlých a zběsilých aut – a také tentokrát jde o rvačku mezi hlavními představiteli! Aby to však nebyla taková nuda, zároveň se oba snaží utéct ze supermoderního vězení. Kvůli okamžikům, jako je tenhle, máme „novodobého Arnolda“ setsakra v oblibě!

03) Rockovy balicí techniky (Cesta na tajuplný ostrov 2)

Můžeme se desetkrát bičovat tím, že nás nejvíce baví, když si Rock dělá sám ze sebe srandu – ale těžko popřít jeho doslova nadlidské vysvalení. Když se ovšem sejdou obě skutečnosti dohromady, je zaděláno na skutečný skvost! Třeba jako když Rock v Cestě na tajuplný ostrov 2 nejprve popisuje, že na ženy se musí něžně... Ale nakonec si stejně neupře rytmický tanec své prsní muskulatury!

02) Duální monolog (Buď v klidu)

Že má Rock komediální talent, se nikdy nepotvrdilo tak vydatně, jako v prastarém Buď v klidu. I když film sám o sobě za řeč moc nestojí, Rockova vedlejší postava hereckého snaživce předvedla na plátno scénu, která stojí minimálně za několikaminutovou pozornost. Rock totiž ve filmu hrál „tak trochu“ sám sebe, ale navíc špatně. To je skutečně známka Pana Herce!

01) Benga vs. gravitace (Benga v záloze)

Zlaté místo ale musíme udělit geniální scéně z bijáku Benga v záloze, v níž superpoldové Rock a Samuel L. Jackson provedou heroický skok... na dlažbu. Film, který do té doby vypadá jako běžný akční trhák, tím provede nečekaný zvrat – a začíná skutečná, původní parodie celého žánru. Rock se tak ultimátně obětoval pro naši zábavu!

G.I. Joe 2: Odveta začíná na Prima COOL v neděli ve 20:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!