Nejvíc sexy záporačka roku je tady! Podívejte se na nový trailer děsivé Mumie!

Navíc to celé vypadá jako třetí Uncharted!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TRAILER 2: Mumie

reklama

Určitě znáte Mumii s Brendanem Fraserem, slavná dobrodružná série má ale přísně hororové kořeny, které sahají až do 30. let. Jak moc je využije nový reboot, v němž si zahrál Tom Cruise? Správně tušíte, že víc než dost. Důkazy ostatně nabízí nová upoutávka, v níž nenajdete jediný odlehčující vtípek.

Nová Mumie zkrátka pojede na atmosféru a celý feeling Uncharted pramení z toho, že se dočkáme velké akce v poušti a padajícího letadla. Cruiseův hrdina ale nebude hláškující dobrodruh, nýbrž odvážný bývalý voják, jemuž vzkříšená egyptská princezna Ahmanet nadělí nesmrtelnost.

Co přesně tím sleduje? A jak do toho všeho zapadá organizace Prodigium, která chrání svět před nadpřirozenými hrozbami? Všechno se dozvíme 8. června v kině. Už teď si ale můžete vpálit trailer, v němž se objeví i Russell Crowe jako slavný doktor Jekyll!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!