Nové záběry z Vetřelce ukazují děsivý masakr!

Jste připraveni na řádění xenomorfů?
Vetřelec: Covenant
20th Century Fox

reklama

Už 18. května se v kinech objeví nový díl Vetřelce. Film s podtitulem Covenant je pokračováním Promethea, takže se odehrává mnoho let před "jedničkou", měl by s ní ale mít několik velmi nápadných pojítek. Především se konečně začínají objevovat xenomorfové, na které v Prometheovi vlastně nedošlo, a dočkáme se i klasických propriet z ranku "vajíčka" nebo facehuggera.

Ano, vetřelci zase budou klasickými vybíječi. Tentokrát si "smlsnou" na posádce kolonizační lodi Covenant, která má osídlit neznámou planetu, na níž kdysi sídlili Inženýři (= pradávní tvůrci vetřelců). Po pár masakrálních zážitcích tu ale nové maso narazí na Davida, blonďatého androida z Promethea, a čeká ho... zatím nevíme co.

Taky jste docela rádi, že trailery nevyzrazují zase tolik? Kupa tajemství rozhodně potěší, a moc toho nevykecaly ani 3 nové TV Spoty, které máte nahoře v playeru. V těch dojde hlavně na pár vetřelčích útoků a nalezení spousty spálených mrtvol. Pořád ale není jasné, jak se na planetu dostaly, tak to snad zjistíme až v kině.

A jen tak mimochodem, pokud si chcete doplnit "vetřelčí šťávu", ve čtvrtek ve 22.20 na COOLu běží Vetřelci vs. Predátor!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!