Noví X-Meni jsou horor! Co v parádním traileru děsí Aryu ze Hry o trůny?

Wolverine a Deadpool dostanou zatraceně vyklepané kámoše.
Noví mutanti a Deadpool
20th Century Fox

reklama

Studio 20th Century Fox spravuje všechny marvelácké X-Meny a má s nimi velké plány. Po úspěchu drsného Deadpoola a ještě drsnějšího Logana nás samozřejmě čeká Deadpool 2. Dojde ale i na pokračování hlavní série (klasická týmovka X-Men: Dark Phoenix) a také na start zbrusu nový spin-off, který se jmenuje Noví mutanti.

Čím bude jiný než jeho předchůdci? Jak jste se dozvěděli z titulku, půjde o čistokrevný horor. Jeho hrdiny totiž budou teenageři, kteří jsou zavření ve speciálním blázinci, a správně tušíte, že se jim začnou dít podivné věci.

Co přesně je způsobuje? To tvůrci víceméně tají. Znalci komiksů však tvrdí, že půjde o monstrum zvané Demon Bear, jež umí vyvolat slušný psychický teror. Na jeho přítomnost ostatně vnadí už první trailer. Nasajte v něm tedy hutnou hororovou atmosféru, poslechněte si nový cover Pink Floydů a přesvědčte se o tom, že ve filmu hraje i Maisie Williams aka Arya ze Hry o trůny.

Noví mutanti se prostě snaží být regulérním hororem. A pokud na to diváci uslyší, rozhodně 12. dubna 2018 neuvidíme jejich poslední díl...

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!