VIDEO: Nový trailer Transformers 5 odhalil tvůrce Optima Primea! A navíc je v něm epická bitva jak z Gladiátora!

Bude to ještě větší než minule?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TRAILER 3: Transformers: Poslední rytíř

reklama

Pátý díl Transformerů chce samozřejmě být ještě větší než miliardová čtyřka. Obvykle to znamená jen víc explozí, tentokrát je ale v plánu i rozšíření mytologie, která bude sahat jednak mimo naši planetu, a jednak do lidské historie, přesněji řečeno až ke králi Artušovi.

Právě toho si můžete užít v novém traileru (máte ho nahoře v playeru), kam se vešla i velkolepá historická bitva. Že vám hrozně připomíná úvod Gladiátora? Nejste sami! Klasika Ridleyho Scotta tu byla očividnou inspirací, dál už se ale vracíme do současnosti, kde dojde na obvyklé mačkaní plechů a obří akční scény vesmírnými loděmi.

Ano, prostě takový ten robotí standard, v němž poprvé dorazí i (zatím velmi tajemní) létající tvůrci Transformerů. Kdo přesně jsou? Co se s nimi stalo? A jak moc ve filmu budou? Odpovědi samozřejmě dostaneme až v kině, kam na páté Transformery můžete vyrazit od 22. června.

reklama

reklama