Podívejte se na celý nový film s Voldemortem! Co bylo před Harrym Potterem?

Nový fandovský film odhaluje důležitou část světa čar a kouzel.
Voldemort dostal vlastní film
Voldemort dostal vlastní film
Warner Bros.

reklama

Jednou z největších předností ságy o mladém kouzelníkovi Harrym Potterovi je obří magický svět, jenž obývá, a pak taky jeho historie, kterou spisovatelka J. K. Rowling dlouhé roky vymýšlela.

V knihách toho čtenáři přirozeně našli daleko víc, než bylo možné ukázat ve filmech, další zákoutí se začínají prozkoumávat až teprve nyní s novou filmovou sérií Fantastická zvířata a kde je najít. Některým to ale stále nestačilo, a tak se skupina nadšenců rozhodla napsat a natočit speciální fanouškovský film Voldemort: Origins of the Heir, jehož trailer jsme s nadšením komentovali už v minulém roce.

Nyní konečně dorazil hotový film, který je celý volně k dispozici na YouTube. 52minutový snímek je na amatérskou produkci až překvapivě propracovaný, nabízí velké sety, nádherné kostýmy i poměrně velké množství digitálních triků. Po stránce příběhu pak film krásně doplňuje některé z mezer, ať už v knihách, nebo filmech, a vypráví příběh potomka jednoho ze čtyř bradavických zakladatelů, Godrika Nebelvíra. Film si můžete s anglickými titulky pustit zde:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!