Prolog nového filmu s Vetřelcem dorazil na internet. Tady si ho můžete pustit!

Xenomorfové už se chystají na večeři...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Prolog sci-fi Vetřelec: Covenant

reklama

Květnový návrat Vetřelce nám představí posádku lodi Covenant, která letí kolonizovat (prý úžasnou...) vzdálenou planetu. Není těžké uhodnout, na co tam narazí, než se ale vydáte na jasně nalajnovaný celovečerák, můžete si dát menší předkrm.

Studio 20th Century Fox totiž vypustilo pětiminutový prolog filmu (máte ho nahoře v playeru), který představuje celou posádku nové lodi a skvěle pomrkává na původního Vetřelce. Kraťas natočil Luke Scott, syn legendárního Ridleyho Scotta, jenž se po režii Vetřelce a Promethea vrátil za kameru Covenanta. Ten mimochodem volně navazuje na Promethea a objeví se v něm David, Fassbenderova blonďatého androida ale uvidíme až v kinech.

Co si můžete dát už teď? Prolog se točí kolem poslední večeře posádky Covenanta, po které se mají všichni uložit do kryospánku. Říkat víc by bylo zbytečné spoilerování, raději se na kraťas podívejte sami a těšte se na hlavní chod, jenž dorazí už 18. května.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!