VIDEO: První trailer dramatu Silence od legendárního Martina Scorseseho

Že se tu rýsoval další oscarový favorit?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRVNÍ TRAILER: Silence

reklama

Martin Scorsese nám dal Taxikáře, Zuřícího býka, Mafiány, Casino nebo Vlka z Wall Street, takže by z fleku mohl jít do důchodu a filmový svět by na něj nikdy nezapomněl. Čtyřiasedmdesátiletý klasik ale ještě odpočinek nechystá. Naopak je tu s dalším ambiciózním projektem, v němž si Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) a Adam Driver (Star Wars: Síle se probouzí) zahráli dva mnichy, kteří v 17. století pátrají po svém mentorovi.

Jak zjistíte z prvního traileru, třetí stěžejní roli si ve filmu zahrál Liam Neeson a skoro celý film se odehrává v Japonsku, které není příliš nakloněno křesťanství. Ještě víc by vás ale mělo zaujmout syrové pojetí, jenž odkazuje ke Scorseseho Poslednímu pokušení Krista a slibuje opravdu drsnou podívanou. Rýsuje se nám tu další filmová klasika? Anebo alespoň žhavý kandidát na Oscary? Však se na přesvědčivou upoutávku podívejte sami, celý film k nám dorazí 16. února 2017!

reklama

reklama