VIDEO: První trailer Thora 3 je tady! V nové epické fantasy je z Hulka gladiátor!

Takhle se nám to líbí!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRVNÍ TEASER: Thor: Ragnarok

reklama

Třetí Thor bude částečnou adaptací komiksu Hulkova planeta, což znamená jediné – že v něm bude mít velkou roli i zelený marvelácký hromotluk. Právě Hulkovým nástupem končí první upoutávka nové fantasy, která hodlá 26. října dobýt světová kina. Bude lepší než dvojka? Vyždíme z Hulka maximum? A co publikum řekne na ostříhaného Thora? Samé otázky, na které se snad brzy začne pomalu odpovídat.

Jak jste si určitě všimli, hlavní záporačku filmu hraje Cate Blanchett (její Hela Thora vypoví na gladiátorskou planetu Sakaar) a nebude chybět ani samotný Loki. Dávno pak víme i o tom, že se v kině zastaví Doctor Strange (Thor byl v potitulkové scéně jeho sólovky), a fanoušci Jurského parku správně poznali Jeffa Goldbluma, jenž si zahrál vládce Sakaaru Grandmastera.

Jaké zatím máte z traileru pocity? Koukejte se vypsat v diskuzi a doufejme, že bude výsledný film hrozná pecka!

reklama

reklama