VIDEO: Ruská verze Avengers už míří do kin! Uhodli byste, že není natočená v Hollywoodu?

Ochranci
Ochranci
Russian Cinema

reklama

Zašitniki – tak zní v ruštině název filmu Ochránci, který má být protiváhou americkým filmům s komiksovými hrdiny. Do ruských kin dorazí už 23. února, a tak je čas na druhý a pravděpodobně i finální trailer. Slovy nezasvěceného diváka bychom ho popsali asi takto:

Ve filmu se několik postav s nadpřirozenými schopnostmi spolčí v bitvě proti Bleskometovi, na kterého jsou krátké stíhačky, vrtulníky, tanky i kráčející roboti. Za hrdiny bojuje Kameňák, Drsňačka, Khal-Drogo a pan Medvěd (!), kteří toho… Kteří toho prostě dohromady udělají moc.

Ne, teď vážně – film je o čtveřici superhrdinů, které k sobě už v době Studené války přivedla organizace Patriot. Dlouhé roky se hrdinové skrývali, aby se znovu sešli ve chvíli nouze. Jedná se o Xenii, Khana, Ursuse a Lera, kteří pochází z různých sovětských zemí a mají díky manipulacím s DNA šikovné schopnosti. Postavit se budou muset Augustovi Kuratovi, který vlastní speciální zbraň Modul-1, pomocí které je schopný ovládat jakoukoliv techniku.

Kuratov si vytvoří vlastní armádu a začne obsazovat Moskvu, Rusko si ale hrdinové rozhodně rozvracet nenechají. Ostatně – možná aby měli filmaři ze svého díla skutečnou radost – si část natočili také na Krymu. Je třeba něco dalšího dodávat?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!