Podívejte se na 7 nejzábavnějších kousků Sachy Barona Cohena

Sacha Baron Cohen nevyrábí hodně divoký humor jen jako Borat!
Borat
Borat
20th Century Fox

reklama

Už v sobotu večer si na Prima COOL budete moct připomenout komediální klasiku Borat. Legendární řachanda říznutá dokumentem je dost možná nejvýznamnějším komickým filmem tohoto tisíciletí – tedy alespoň prozatím. Sacha Baron Cohen však rozhodně neusnul na vavřínech téhle klasiky a čeří vody dodnes. Připomeňte si s námi jeho někdejší i nejnovější slavné kousky!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu - upoutávka

07) Vyzbrojení dětí

V roce 2018 Sacha Baron Cohen představil svůj nový pořad nový pořad Who Is America?, v němž se v různých převlecích snažil konfrontovat pomýlené politiky i další ne-úplně-chytré lidi s tím či oním problémem. Když naposledy amerického politika přesvědčil k účasti v (údajném) edukačním videu, které trénuje děti k používání zbraní proti útočníkům, byla z toho věru neuvěřitelná podívaná!

06) Interview s „teroristou“

Co jsme ještě nenatočili, říkal si dle svých slov Baron Cohen před vznikem Bruna a přišel prý s konceptem rozhovoru se skutečným teroristou. Ve filmu se jej Bruno snaží přesvědčit, aby ho islamisté na oko unesli. V reálu má scéna ještě kurióznější pozadí – zpovídaný muž je totiž palestinským křesťanem (!), kterého si Sacha vybral prostě poté, co jej za „teroristu“ označil jeden ze známých v dané lokalitě. Muž po premiéře vehementně popíral, že by měl s terorismem něco společného a nakonec filmaře úspěšně žaloval za poškození pověsti. Inu, někdy to přijít muselo.

05) Únos Pamely Anderson

Popojeďme ale k Boratovi, který Cohena proslavil zdaleka nejvíc. Seznam jeho nej kousků bychom mohli složit čistě z boratovských scének, zmíníme však až poslední úlet, při němž Borat dosáhne svého cíle – a ačkoliv se před kamerou pokusí unést Pamelu Anderson (která rozhodně působí, že o scéně nevěděla dopředu!), těžko se vzhledem k jeho zklamání věru bránit smutku! Jasně, je to šílená podívaná, tohle doma nezkoušejte, děti. Jenom Sacha Baron Cohem nás ale dovede přimět sledovat maniakálního únosce a pak s ním přesto svým způsobem soucítit!

04) Ali vs. Buzz

Sacha samozřejmě svou kariéru už započal skrze předstírání jiných persón v pořadu Ali G. Většina zdejších rozhovorů primitivního rappera s hosty je komediálním zlatem, v případě Buzze Aldrina jde však zřejmě o vrchol. Druhý muž na Měsíci je nejenom zřejmě vrcholem slavných, kteří se v pořadu objevili, ale navíc ustál i otázky, jaký byl jeho vztah s Louisem (!) Armstrongem či zdali lidstvo někdy přistane na Slunci.

03) Pád na Eminema

Bruno sice nebyl takový hit jako Borat, stále si však připsal celou řádku scén, při nichž tuhla krev v žilách. Legendární byla i propagace filmu, v jejímž rámci (předpřipraveně) spadl Baron Cohen na rappera Eminema během MTV cen! Opět to bylo něco, co se okamžitě dostalo do médií...

02) Bruno + skinheadi

Za zmínku však stojí ještě jedna perla z Bruna, která kolovala po síti před premiérou – Brunův rozhovor se skinheady, kteří nejsou zrovna slavní pro svůj pozitivní přístup k Brunově orientaci. Naštěstí jde o britské holé lebky, takže jsou stále dostatečně zdvořilí...

01) Rodeová hymna

Největší ocenění však musíme udělit neodolatelně geniální scéně „zpěvu“ americké hymny z Borata. Našly by se kreativnější i drzejší okamžiky, ale tenhle Baron Cohenovu kariéru nejspíše definoval. Stoupnout si totiž před 4 000 Texasanů, oznámit jim, že podporujete vyhlazení Iráku (čímž si je nakloníte), a následně jim falešně zazpíváte variaci na americkou hymnu (čímž uděláte opak), to chce prostě koule z titanu!

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu začíná na Prima COOL v sobotu ve 22:20.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!