VIDEO: Proč Deadpoolova parťáka Colossuse muselo hrát pět herců najednou?

Ocelovou horu svalů vůbec nebylo lehké dostat na plátno.
Colossus schramstnul pět herců
Colossus schramstnul pět herců

reklama

Ruské monstrum Colossus je opravdu těžká váha. V Deadpoolovi totiž tuhle postavu muselo ztvárnit pět týpků. Každý z nich si tak může nárokovat část jeho hereckého výkonu.

Na place se v šedivém označkovaném kostýmu pohyboval Andre Tricoteux, který si ale navíc musel brát boty s opravdu vysokou podrážkou a nad hlavu nástavec, aby herci přesně věděli, jaký pořízek vedle nich bude v hotovém filmu stát.

Pro rychlejší bojové pohyby měl ale jiného atleticky zdatného herce T.J.Storma, kterého snímal štáb ve zvláštním motion capture studiu. Siláckou tvář a výrazy pak dodal Glenn Ennis, který však neměl ten správný hlas a východoevropský přízvuk, takže dabingu se ujal srbský herec Stefan Kapičić.

Aby však bylo Colossusovo herectví opravdu přesné, snímali mimiku ještě z herce Grega LaSelleho, kterou pak nasadili na tvář už zmíněného Glenna Ennise. A to jsme ještě zapomněli, jako speciální péči museli animátoři věnovat Colossusově metalické kůži, aby se ohýbala trochu jako lidská a trochu jako kovová...

Mrkněte na video a dejte nám vědět, jak se vám pětičlený herecký koncert v Colossusově kůži líbil:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama