VIDEO: Snape vs. Depp! Alan Rickman láká v nové ukázce na Alenku v říši divů 2

Herecká legenda namluvila nový spot na očekávaný kasovní hit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trailer - Alenka v Říši Divů - Hurry Up

reklama

Pokračování veleúspěšné fantasy pohádky podle literárního díla Lewise Carolla se chystá už na květen letošního roku, takže kampaň logicky začíná nabírat na obrátkách. Plnohodnotný trailer je už za rohem, předcházejí mu ale krátké spoty. A v nich neuslyšíte hlas nikoho menšího než Alana Rickmana, jenž před nedávnem bohužel podlehl vážné nemoci a v novém snímku si střihl vedlejší roli.

Johnny Depp ve druhé Alence v říši divů.

ČESKÝ TRAILER: Podívejte se na Johnnyho Deppa v Alence v říši divů 2!

Alenka se každopádně vrací ve velkém stylu, když ji i tentokrát ji čeká nebezpečná mise. Bude totiž zachraňovat Kloboučníka, který se dostal do průšvihu se samotným Pánem času. Jak do tohohle dobrodružství zapadají královny a další hrdinové z prvního dílu? To zatím nikdo moc neprozradil, čtenáři knižní předlohy ale určitě znají pár indicií.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem dorazí do kin už 26. května 2016.

Nejlepší role Johnnyho Deppa...

Od Sparrowa k burtonovkám: 5 nejlepších rolí Johnnyho Deppa

reklama

reklama