Podívejte se na 20 minut vystřižených scén a zákulisních záběrů z Thora 3

Thor: Ragnarok je ohromná zábava před kamerou i za ní.
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Marvel Studios

reklama

Na trilogii s asgardským superhrdinou je krásně vidět marvelácká přizpůsobivost. První Thor byl shakespearovskou pohádkou, diváci ale chtěli něco přízemnějšího. Dvojka se tudíž snažila přimknout ke Hře o trůny, znovu tam však byly rezervy. Studio tedy potřetí vsadilo na úplně jiný směr a natočilo bláznivou retro komedii, která loni na podzim zbořila kina.

V Americe třetí Thor vydělal mohutných 853 milionů dolarů a v Česku byl s 24 miliony korun třetím nejúspěšnějším filmem roku (překonaly ho jen osmé Star Wars a pátí Piráti z Karibiku). Je tudíž slušná šance, že jste ho viděli a že se rádi podíváte na plac a na vystřižené scény.

VIDEO: Vystřižené scény a zákulisní záběry z Thora 3

Kompletní bonusy samozřejmě dorazí na Blu-rayi a DVD. Marvel ale v rámci propagace vypustil spoustu klipů, které někdo zkompiloval do velkého dvacetiminutového videa. Pokud vám tedy zajímá, co se do filmu nevešlo a jak se řádilo na place, račte si ho přehrát. Slibujeme, že je v něm spousta zábavného blbnutí, a že se "možná" dozvíte, odkud se vzal boží kamenný hláškař Korg.

reklama

reklama