VIDEO: Tohle je největší evropská sci-fi historie! Už v prvním traileru trumfuje Star Wars a Strážce Galaxie!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRVNÍ TEASER: Valerian a město tisíce planet

reklama

Luc Besson bude navždy veleben za sci-fi pecku Pátý element. Už tehdy měl francouzský režisér ambice, které se jinak nosí jen v Hollywoodu, takže vás asi nepřekvapí, že se k populárnímu žánru vrací.

Jeho nová space opera se jmenuje Valerian a město tisíce planet a vychází z komiksu Valerian a Laurelina, jímž se v 70. letech zásadně inspirovaly Star Wars. Není tedy divu, že příběh dvou vládních agentů, kteří dělají pořádek na planetě Alfa, připomíná výlety do předaleké galaxie. Má totiž velmi podobnou estetiku a přímo srší velkolepými sci-fi výjevy.

Dostanou v něm Hvězdné války zdatnou konkurenci? Anebo film s Danem DeHaanem a Carou Delevingne dopadne stejně špatně jako Jupiter vychází? První upoutávka se spoustou akce a bizarních mimozemšťanů se rozhodně povedla na jedničku. Musíme tedy doufat, že na tom celovečerák bude podobně!

Valerian a město tisíce planet jde do českých kin 20. července 2017.

reklama

reklama