Podívejte se na 8 nejlepších gagů s tučňáky z Madagaskaru

Jsou tučňáci nejlepší část Madagaskaru?
Tučňáci z Madagaskaru
Tučňáci z Madagaskaru
DreamWorks Animation

reklama

Skipper, Kowalski, Rico i Vojín už čekají – Tučňáci z Madagaskaru začínají na Prima COOL už v sobotu ve 20.00! Úderná jednotka nejdrsnějších agentů světa (minimálně toho zoologického...) se představí se vlastním filmu, v němž si bude muset poradit s ďábelským plánem šíleného vědátora doktora Octaviuse. A protože se o tučňácích z Madagaskaru říká, že jde o nejlepší část Madagaskaru, vypálili jsme na jejich počest osm salv jejich nejlepších gagů!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tučňáci z Madagaskaru - upoutávka

08) Krádež lodi

Bylo to nejspíš poprvé, co se Tučňáci ukázali jako perfektní jednotka – ve scéně, kterou jsme si všichni zamilovali! Měla to však být jen předzvěst věcí příštích...

07) Krádež letadla

Rychloposuvem až do vlastního filmu Tučňáků se můžeme podívat, jaký učinili pokrok v krádeži jiného dopravního prostředku. Tentokrát jde o letadlo, zápasit o něj však musejí s konkurenčním týmem nabušených zvířat. Berte to jako ochutnávku jejich celovečeráku!

06) Nahoru se může, dolů se musí

Ukrást loď či letadlo je jedna věc, už Rampa McKvák ale věděl, že přistání je docela jiný oříšek k rozlousknutí. Tučňáci však prokázali, že jim nemůže zkazit den ani hořící duo motorů!

05) Není každý den posvícení

Havárie se v průběhu let už staly opakujícím se gagem Tučňáků – horší je to však s opravou vehiklů, jimiž cestují! Zvláště, když "přistanou" ve Francii...

04) Tučňáci jako hrdinové

Vraťme se ale na chvíli zase na počátek, nejen scénami kradení dopravních prostředků jsou totiž Tučňáci živi. Ukázat se zmůžou i karate souboj proti přesile!

03) Týmové vedení

Ačkoliv se většina gagů kolem Tučňáků motá kolem jejich vlastních misí, hrstka scén řeší i tučňáčí management jejich nohsledů. Vyjednávání s opičími odbory je v tomto skvostnou momentkou ilustrující, že žádné perfektní komando z nebe nespadlo.

02) První mise

Zmínit musíme i zcela první okamžik, kdy se Tučňáci předvedli. Pamatujete, jak jsme si nikdo nebyl jistý, co je to za postavy? A jak celý Madagaskar proslunili? Že ne? Tak si to připomeňte!

01) Týmová práce!

Za nejlepší kousek tučňáčího komanda ale musíme zvolit tuhle scénu ze druhého Madagaskaru. Je v ní krásná porce šílenství, MacGyvera i fous improvizace. Přesně tak, jak od Tučňáků z Madagaskaru očekáváme!

Tučňáci z Madagaskaru začínají na Prima COOL v sobotu ve 20.00.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!