VIDEO: V Pirátech z Karibiku 5 je i Keira! Odhalil ji nový trailer, takhle bude vypadat!

Paní Turnerová hlásí comeback.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

JAPONSKÝ TRAILER: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

reklama

Jackova poprava, Poseidónův trojzubec a návrat Keiry Knightley – právě to jsou tři největší novinky, které přinesl japonský trailer Pirátů z Karibiku. Studio Disney v něm odhaluje nové trumfy, kterými se chce dohrabat k miliardovým tržbám. A jak správně tušíte, zdaleka nejzajímavější je ten třetí.

Kolik prostoru bude mít Elizabeth Swannová (teď už tedy Turnerová) v nejnovějším pirátském filmu? V zákulisí se šeptá, že půjde jen o cameo, navíc v potitulkové scéně, která bude vnadit na šestý díl. Až v tom by se Keira Knightley měla naplno vrátit do série, která jí rozjela hereckou kariéru. Užijte si tedy její "první záběr" (celý trailer máte nahoře v playeru) a doufejme, že se dočkáme i velkého shledání s Orlandem Bloomem, jenž má dávno potvrzenou (malou) vedlejší roli.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!