VIDEO: V Transformers: Poslední rytíř nás čeká brutální řež! Bumblebee v novém traileru bojuje o život!

Transformers 5
Transformers 5
20th Paramount Pictures

reklama

Ačkoliv do premiéry nejnovějšího přírůstku do série filmů o Transformerech zbývá ještě půl roku, marketingová masáž už jede na plné obrátky a servíruje jeden krátký spot za druhým. V tom nejnovějším je hned několik zajímavých věcí.

Nejprve ale krátce k příběhu filmu – pokud jste ještě nestihli informace vstřebat, měli byste vědět, že se v úvodu Optimus Prime vrátí na rodný Cybertron, aby zjistil, že je planeta v podstatě zničena a je z ní jedna velká pustina. Za to všechno je navíc Optimus obviněn, a tak odchází zpět na Zem, aby zde hledal posvátný artefakt. U koho? U nikoho menšího, než u bájného rytíře Merlina. Těžko říct, jestli se jedná o Excalibur nebo Svatý grál, ale podtitul filmu naznačuje obé.

Aby toho však nebylo málo, ve filmu by se měli objevit i scény s nacisty, mihne se jím Winston Churchill a Autoboti nakonec vyhodnotí, že největší hrozbou pro ně samotné je sám velký Optimus. Tím se dostáváme i k záběrům z nového televizního spotu.

Hned úvod vás může zaskočit, protože v něm uvidíte Megatrona, který poklekává před člověkem. Ne zrovna obvyklá scéna je doplněna rychlým střihem akčních sekvencí až po bojujícího (a notně přepracovaného) Bumblebee, který bojuje… neznámo s kým. Režisér filmu Michael Bay ale naznačuje, že by Bumblebeeho sokem mohl být Optimus, což nám sice v tuto chvíli nemusí dávat smysl, ale film určitě přijde s nějakým chytrým vysvětlením.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!