Druhý český trailer Venoma odhalil novou podobu Spider-Manovy nemesis

Potká se Tom Hardy s Avengers?
Venom
Venom
Columbia Pictures

reklama

Komiksoví fandové teď řeší hlavně třetí Avengers, kteří se právě dočkali prvních nadšených ohlasů. Studio Sony chce ale jejich pozornost přetáhnout k sólovce Venoma, Spider-Manovy slavné nemesis, která se dnes představila v novém traileru. Možná si ještě pamatujete na ten první, který spoustu lidí naštval absencí titulního vesmírného symbionta. Druhá upoutávka ale tuhle chybu neudělala a servíruje Venoma v celé jeho „kráse“.

Ano, Toma Hardyho v novém celovečeráku posedne zákeřný emzák, který obvykle bojuje se Spider-Manem. Nepočítejte ale s tím, že se mu Spidey (nebo někdo z Avengers) časem postaví, jelikož Venom nepatří do propojeného marveláckého vesmíru. V Sony si ho prostě točí na vlastní pěst (tzn. bez dohledu hitmakerů od Marvelu), a tak trochu doufají, že na něj lidé zajdou v očekávání dalšího Spider-Mana. Pavoučí superhrdina ale podle všeho nedorazí, což nejednoho fanouška docela mrzí.

Nový plakát Venoma
Autor: Columbia Pictures Nový plakát Venoma

Jak tedy bude Venom fungovat bez svojí protiváhy? To zatím vědí jen tvůrci filmu. My ostatní to zjistíme 4. října, a nezbývá než doufat, že to nebude stejný provar jako Amazing Spider-Man 2 nebo podobně temná Fantastická čtyřka.

reklama

reklama