VIDEO: Viděli jste v Doctoru Strangeovi Thora? Tady je celá jeho scéna! Co znamená a jak souvisí s Lokim a Hulkem?

Kouzelnické eso vs. bůh hromu!
Doctor Strange a Thor
Marvel Studios

reklama

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY
Z DOCTORA STRANGE

Nová marvelovka kraluje světovým kinům a řada lidí začíná pomalu zjišťovat, že Doctor Strange patří do světa Avengers. Komiksoví fanoušci to samozřejmě vědí už dávno, širší veřejnost ale potřebuje správný důkaz ve správnou chvíli. Marvel to pořešil zmínkou Avengers někde v polovině filmu, ve finále ale znovu otestoval diváckou trpělivost a vybalil parádní potitulkovou scénu.

Hulk main 2

Bude třetí Thor částečnou adaptací Planety Hulk?

Co přesně v ní je? Pokud už jste na filmu byli, dobře víte, že se u Doctora Strange zastaví Thor. Bůh hromu v ní žádá o pomoc s hledáním Odina, který je ztracený někde na Zemi, a Strange mu ji přislíbí pod podmínkou, že záhy sebere Lokiho a vrátí se s ním zpátky do Asgardu. Tuhle scénu mimochodem režírovat Taika Waititi, režisér trojky Thora, která jde do kin 26. října 2017. Správně tedy hádáte, že pochází přímo z rok vzdáleného filmu, v němž se po boku Thora, Lokiho, Hulka a Odina objeví i Doctor Strange. Třikrát hurá!

Doctor Strange zatím nemá ohlášený druhý díl. Po zastávce ve třetím Thorovi ho ale rozhodně čeká velká role ve třetích Avengers, kteří jdou do kin 3. května 2018.

reklama

reklama