Vin Diesel promluvil o své roli v pokračováních Avatara. Ve kterých dílech ho uvidíme?

Hvězda Rychle a zběsile konečně prozradila, jak je to s jejím výletem na Pandoru.
Vin Diesel promluvil o své roli v pokračováních Avatara
Vin Diesel promluvil o své roli v pokračováních Avatara
Universal Pictures / 20th Century Fox

reklama

Devátý díl Rychle a zběsile sbírá ve znovuotevřených kinech skvělá čísla návštěvnosti a Vin Diesel musí opět čelit otázkám, jak je to s jeho rolí v chystaných pokračováních Avatara od Jamese Camerona.

Jak si možná pamatujete, Diesel v roce 2019 pověsil na Instagram krátké video z placu s režisérem Avatarů s popiskem: „A cesta pokračuje.“ Cameron v něm vtipkuje, že bude muset Dieselovi vymazat paměť slavným bleskovým neutralizérem z filmů Muži v černém, protože už toho ví o chystaných Avatarech příliš. „Existuje člověk, se kterým jsem v Hollywoodu vždy toužil spolupracovat – a teď ho konečně sleduji při práci a učím se,“ zakončil video Diesel směrem ke Cameronovi.

Od té doby se předpokládá, že Diesel bude hrát v některých dílech Avatara a kupodivu trvalo dva roky, než se ho na to někdo pořádně zeptal. Jeho nová odpověď? Strávil jsem s Jamesem nějaký čas, ale ještě jsem nenatáčel. Miluju Jamese Camerona i sérii Avatar a myslím, že můžu s jistotou prozradit, že spolu budeme pracovat.

Pokud skutečně platí, že si Diesel ještě nestoupnul před kameru, pak se s jeho postavou logicky počítá až do čtvrtého a pátého dílu, jež půjdou do kin v prosinci 2026 a 2028. Dvojka a trojka, jež dorazí v prosinci 2022 a 2024, už jsou totiž dotočené a momentálně se nachází v náročném stadiu postprodukce.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!