Vlkodlak 2: Bude mít nejkrvavější film ze světa Avengers pokračování? Tady je všechno, co zatím víme

Jaká je budoucnost hororové odnože komiksového vesmíru s Avengers?
Vlkodlak: Noční lovec patří do světa Avengers
Vlkodlak: Noční lovec patří do světa Avengers
Marvel Studios

reklama

Necelou hodinu trvající retro horor Vlkodlak: Noční lovec, v němž nechybějí usekané končetiny a další šťavnaté detaily, je sympatickým halloweenským úletem v marveláckém vesmíru. A jak naznačují čerstvá slova jeho režiséra Michaela Giacchina i šéfa studia Kevina Feigeho, nemuselo by jít o jednorázovou záležitost.

Režisér v rozhovoru pro magazín Collider prozradil, že si zamiloval všechny hlavní postavy včetně vlkodlaka Jacka Russella (Gael García Bernal) nebo Elsy Bloodstone (Laura Donnelly) a rozhodně s nimi má ještě plány.

Vlkodlak: Noční lovec
Autor: Marvel Studios Vlkodlak: Noční lovec

„Mám spoustu nápadů, co bych s nimi ještě rád provedl... Fungují spolu fakt báječně a působí jako přátelé. Teď, když jsme je uvedli divákům, se můžeme zamyslet nad tím, kam dál se s nimi chceme vydat,“ popsal Giacchino, pro něhož jde o velký režijní debut. Dosud proslul především jako skladatel filmové hudby pro mnoho marvelovek, animáků od Pixaru či restartovanou sérii Star Trek.

Jeho slovům dal váhu marvelácký šéf Kevin Feige, když prohlásil, že film uvádí „svět, který se nakonec stane dost důležitým pro budoucnost MCU“. Problémem v realizaci dvojky tak může být jedině vytíženost Giacchina, jenž uplynulý rok kromě režie svého prvního filmu složil soundtracky k šesti filmům, z nichž pět už mělo premiéru. Patří mezi ně třeba čtvrtý Thor, The Batman nebo Jurský svět: Nadvláda.

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!