Vrátí se Harry Potter? Všichni bývalí herci podle všeho začali jednat o nových filmech

Pokračování s Harrym, Ronem a Hermionou už je na cestě.
Vrátí se Harry Potter?
Vrátí se Harry Potter?
Warner Bros.

reklama

Studiu Warner Bros. se loni povedlo nastartovat novou fantasy ságu Fantastických zvířat, která je a bude dále propojována se světem Harryho Pottera. To nebylo jen tak, výsledek ale spoustě fanoušků udělal velkou radost, a tak se všichni těší, co si pro ně autorka scénáře a předlohy J. K. Rowlingová přichystala dál.

odhalenibeastsx1

FOTO: J. K. Rowlingová odhalila zásadní informaci k novým filmům ze světa Harryho Pottera! Největší radost z ní budou mít fanoušci Brumbála!

Celá série bude ale mít „pouze“ 5 filmů a skončí už v roce 2024. Co bude dál, asi s jistotou neřekne nikdo, minimálně hlavy studia ale mají jasno. Vrátit se k původnímu hrdinovi kouzelnické ságy! Ještě před víkendem se totiž podle nepotvrzených zdrojů začali scházet s původními herci a jednat s nimi o jejich návratu pro novou trilogii vycházející z divadelní hry Harry Potter a Prokleté dítě.

Ta by měla v ideálním případě dorazit poprvé v roce 2026, tedy dva roky po skončení Fantastických zvířat a v době, kdy už Radcliffovi bude 37 let, tedy ideální věk na roli tatínka nového hrdiny. Vše se samozřejmě může ukázat jenom jako holý nesmysl, na druhou stranu logika nám říká, že přesně po něčem takovém musí Warneři toužit. Každopádně Rowlingová na nic nečekala a ihned tyto zvěsti na Twitteru prohlásila za falešné. Jestli autorce budete v tomhle případě věřit, nebo ne, to už necháme na vás. Koneckonců, nebylo by to poprvé ani naposledy, kdy se tvůrci snažili takováhle tajemství ututlat i za cenu nějaké té lži. A co vy, přáli byste si vidět návrat starého Harryho?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!