Vrátí se Hugh Jackman jako Wolverine v Avengers? Tady je jeho odpověď!

Logan konečně promluvil.
Wolverine a Avengers
Wolverine a Avengers
20th Century Fox/Marvel Studios

reklama

Jak jste se mohli dočíst v tomhle článku, X-Meni se vrací domů. Disney je (i s "pár" dalšími věcmi) oficiálně koupil a vrací je Marvelu, který je začlení do svého propojeného vesmíru. V tuhle chvíli ještě nevíme, jak přesně to ovlivní budoucí x-menovské bijáky. Premiéry Nových mutantů, Deadpoola 2 a X-Men: Dark Phoenix by ale v ohrožení být neměly, minimálně proto, že už jsou všechny tři filmy natočené.

Největší otazník tak visí nad samotným Wolverinem. Hugh Jackman se s rolí rozloučil letošním Loganem a dlouhodobě tvrdí, že žádný comeback neplánuje. Nepřesvědčí ho k němu nová éra, v níž může konečně zachraňovat svět po boku Avengers? Zatím to tak rozhodně nevypadá. Na otázku, zda se přeci jen nehodlá vrátit, totiž odpověděl, že všechny budoucí radosti přenechává svému nástupci.

Toho, jak určitě víte, stále neznáme. Buďte si však jistí, že se do dvou let objeví, protože je Wolverine v Avengers 5 a víc (byť s novou tváří) bezesporu fenomenálním lákadlem. Jistě, fanoušci budou chvíli nadávat, že je jediným přijatelným Loganem Hugh Jackman. Vzhledem k tomu, kolik představitelů už měli Batman nebo Superman (a že to jsou mnohem větší komiksové ikony), je ale nástup nového Wolverinea jednoduše nevyhnutelný.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama