První trailer Vřískotu 5: Legendární hororový zabiják se znovu vrací

Ikonická hororová série Vřískot je zpátky a nenabídne jen nové postavy, ale i staré známé.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vřískot (2022)
Paramount Pictures

reklama

Pátý díl ikonické hororové série Vřískot se představuje prvním trailerem a sérií fotek. Režie se poprvé neujal Wes Craven, který zemřel v důsledku závažné nemoci v roce 2015. Žezlo po něm přebrala režisérská dvojice Gillett & Bettinelli-Olpin podepsaná pod horory Krvavá nevěsta, V/H/S nebo Zrození ďábla.

Novému tvůrčímu týmu se podařilo vrátit před kameru všechny stěžejní herecké tváře série, na jejichž postavách příběh od počátku stojí – Neve Campbell, Courteney Cox i Davida Arquetta. Přesvědčila je úcta štábu k dědictví Wese Cravena, kvalitní scénář a taky producentský dohled Kevina Williamsona, který stál jako scenárista za prvním Vřískotem z roku 1996 i za jeho dvěma pokračováními.

Vřískot (2022)
Autor: Paramount Pictures Vřískot (2022)

„Vědomí, že je Kevin Williamson výkonným producentem, mi dalo jistotu. Přesně ví, jaký nastavit styl. Vždyť on celý ten svět v podstatě vybudoval,vysvětlil Arquette. Herecké jádro doplnila Marley Shelton, která si zopakovala svou roli ze čtvrtého dílu, ale taky nová krev jako Jack Quaid (Banda, Vinyl), Kyle Gallner (Americký sniper, Outsiders) nebo Jenna Ortega (TY, Yes Day, Insidious 2).

Film se bude jmenovat jednoduše Vřískot, jeho zápletka se (pochopitelně!) točí kolem návratu slavného zabijáka a premiéra je v plánu na leden 2022.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!