Vybrali jsme 8 NEJLEPŠÍCH komiksových trailerů všech dob! Viděli jste je všechny?

I ty nejhorší filmy můžou mít parádní trailery! V tomhle případě se naštěstí povedlo obojí.
Logan
Logan
20th Century Fox

reklama

Komiksové filmy se rozhodně nezačaly točit teprve před pár lety. Ve skutečnosti tady s námi jsou už desítky let, to jen teď je o ně podstatně větší zájem než kdysi. A velkou roli v tom hrají jednoznačně i trailery, kterým se často daří prodávat mnohem lepší filmy, než na jaké ve skutečnosti jdeme do kina. Ať už je to však případ následujících filmů, nebo ne, na jednom se shodneme každopádně – a to že povedenější ukázky na komiksové filmy doteď nevznikly.

8. Iron Man 3

Ukázky na Iron Mana 3 lákaly na epické finále železňákovy trilogie, slavného záporáka Mandarina a zároveň i hodně temný film. No, ve výsledku jsme nedostali ani jedno, obzvlášť ten první trailer se ale fakt povedl.

 

7. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Muž z oceli diváky rozdělil na dva tábory, Batman vs. Superman tak před sebou měl nelehký úkol – všechny přesvědčit, že DCEU může a bude konkurovat Marvelu se vším všudy. To se mu i dařilo, alespoň než přišlo odhalení digitálního Doomsdaye. Naštěstí šikovní střihači přišli ještě s jedním trumfem – Batmanova parádní akce ve skladu!

 

6. Temný rytíř povstal

To by v tom byl čert, aby se nejlepší komiksová trilogie dodnes neumístila alespoň s jedním pořádným trailerem. Ten pak pochází ze samotného finále, ve kterém už emoce a očekávání snad ani nemohly být větší.

 

5. X-Men: Budoucí minulost

Trailer na Budoucí minulost využil jednoduchého pravidla. Se správnou hudbou lze prodat úplně vše. Je vlastně úplně jedno, že ve výsledku nešlo o nijak extra povedený film, ten trailer jsme si prostě přehrávali furt dokola!

 

4. Muž z oceli

Batmanovská trilogie Christophera Nolana byla u konce a na řadě byl Zack Snyder a jeho dospělý pokus o realistického Supermana. Snad nikdo ale nečekal, že se vytasí s až takhle vážnou ukázkou. Film byl ve výsledku mnohem akčnější, tohle pomalé tempo a lákání na jiného Supermana ale fungovalo fantasticky.

 

3. Strážci Galaxie

Film Strážci Galaxie se od začátku jevil jako buď totální fiasko, nebo jako naprostá pecka. Naštěstí to dopadlo dobře, nicméně ten první trailer z hlavy už jen tak nevymažeme.

 

2. Sebevražedný oddíl

Podobně jako v případě Strážců Galaxie, Sebevražedný oddíl mohl dopadnout jenom dvěma způsoby. Tentokrát nás výsledek bohužel tolik nepotěšil, nicméně ukázka s písničkou od Queenů? Jo, kino bylo stejnak jasné!

 

1. Logan

A jsme ve finále. Logan se s tím vůbec nemazal a hned na úvod ve svém traileru vytasil eso celé kampaně – boží píseň od Johnnyho Cashe. Přidejte zarostlého Jackmana, hodně osobitou atmosféru a my měli jasno. Lepší trailer tady ještě nebyl!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!