Vyhraje Rychle a zběsile 8 na Oscarech?! Vin Diesel si je jistý soškou za režii

Akademie už si určitě chystá ceny...
Rychle a zběsile
Rychle a zběsile
Universal pictures

reklama

Série Rychle a zběsile vyniká v mnoha směrech, na oscarový dosah ale může zapomenout. Že vám to přijde jako smysluplné tvrzení? No, nejste sami. Vin Diesel však s tímhle názorem nesouhlasí a tvrdí, že si má Akademie pro Rychle a zběsile 8 nachystat alespoň jednu sošku - tu za režii.

Proč by jí měl F. Gary Gray, který sérii převzal od Jamese Wana, napřesrok vyhrát? To Diesel tak úplně neosvětlil, staví ale na tom, že byl Grayův předchozí film Straight Outta Compton parádní a nedočkal se ani režisérské nominace. Rychle a zběsile 8 by mělo tuhle situaci nezastavitelně změnit. Ani Gray ale nejspíš nevěří tomu, že by se Dieselovo proroctví vyplnilo.

Hlavní hvězda závodnických akčňáků nemá oscarové ambice poprvé. Loni se Diesel oháněl tím, že se Rychle a zběsile 7 stoprocentně stane filmem roku, rozlučce s Paulem Walkerem ale zhatilo plány novinářské drama Spotlight. Dočká se osmý díl alespoň pár nominací, když sedmička vyhořela a nezískala ani jedinou? V tuhle chvíli je na takové soudy ještě brzy. Teoreticky se ale dá říct, že... ne, Rychle a zběsile 8 vážně neovládne Oscary, Vine. Buď rád za nevyhnutelné stamilionové tržby, o kterých se naopak zdá oscarovým filmům!

Rychle a zběsile 8 jde do českých kin 13. dubna 2017.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!