Vyšehrad rekordně ovládl kina. Lavi se může měřit se třemi Spider-Many

Kolik lidí už se přišlo podívat na Laviho celovečerní debut? Mnohem víc, než se čekalo!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vyšehrad: Fylm
Bioscop

reklama

Česká kina byla o Velikonocích narvaná prasknutí. Hodně k tomu přispěla Fantastická zvířata 3, na která o druhém víkendu přišlo 58 tisíc diváků (slušná čísla, minulé díly však byly úplně jinde), jasným vítězem se ale stal Vyšehrad. Celovečerák s fotbalovým hejskem Lavim si od čtvrtka do neděle nenechalo ujít 173 tisíc diváků, což je jen o trochu méně než 180 tisíc, s nimiž nedávno odstartoval třetí Spider-Man. Společně s předpremiérami a pondělním volnem pak má Lavi na kontě už 204 tisíc diváků, což je ohromující výsledek.

Vyšehrad: Fylm a Spider-Man: Bez domova
Autor: Bioscop / Columbia Pictures Vyšehrad: Fylm a Spider-Man: Bez domova

Pochopitelně jde o nejlepší filmový start letošního roku. V rámci samotného prvního víkendu pak Vyšehrad historicky neporazil jen dva české filmy – na Anděla v Páně 2 totiž přišlo 188 tisíc lidí a na Ženy v běhu 177 tisíc lidí. I bronz je však pro pokračování drzého seriálu jasnou výhrou – a dá se počítat s tím, že filmový Vyšehrad bude plnit kina ještě dlouhé měsíce. Možná tak padne i spidermanovských 670 tisíc diváků, což by nápaditá propagační kampaň určitě nepřehlédla. Už se těšíme na koláž s Lavim a třemi pokořenými Spider-Many!

Zdroj: UFD, databáze Kinomaniak

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!