VYSVĚTLENÍ: Co přesně znamená potitulková scéna Sebevražedného oddílu?

Tady to celé máte pohromadě.
squadd
squadd
Warner Bros.

reklama

Článek obsahuje SPOILERY
z Batman vs. Superman a Sebevražedného oddílu!

Do kin právě dorazil Sebevražedný oddíl, dlouho očekávaná komiksovka od DC. Jak se nám film líbil, se můžete dočíst tady, a tady se můžete mrknout na kinorip jeho potitulkové scény. Že vám není zcela jasné, o co v ní jde? Nevadí, v tomhle článku si dáme krátké vysvětlení.

superrec

Fanoušci Batmana, Supermana a hrdinů DC Comics chtějí zakázat filmové recenze! Proč?

Jednou z hlavních postav Sebevražedného oddílu je Amanda Waller, vládní expertka na vykořisťování zločinců. Amanda dá celý tým dohromady, aby čelil nové nadpřirozené hrozbě, ve finále se ale zjistí, že celou paseku zařídila "její" čarodějka Enchantress. Co to znamená? Že si Amanda potřebuje krýt záda. A tady vstupuje do hry Bruce Wayne s tváří Bena Afflecka.

Jak určitě víte z Batman vs. Superman, Bruce se po smrti Supermana rozhodl sehnat ostatní superhrdiny, s nimiž chce čelit nadcházející vesmírné hrozbě. Díky složkám Lexe Luthora ví o jejich existenci, Amanda má ale na každého z nich dodatečné informace. Výměnou za ochranu tak Bruce dostane složku s Flashem nebo Aquamanem. A to má být všechno, jenže pak se Amanda rozhodne vytasit trumfové eso.

justice con 2

VIDEO: Konkurence Avengers je tady! Podívejte se na první trailer epické komiksovky Justice League!

Jaké? Samozřejmě dojde na naznačení, že je Bruce Wayne Batman. Amanda to Bruceovi "nenápadně vmete do tváře", načež se dozví, že by měla držet za zuby, jinak ji Bruce a jeho mocní kamarádi (Wonder Woman a... kdo?) pořádně zavaří. No a tím potitulková scéna končí. Propojení Amandy a Bruce je jasné, fanoušci jásají... a v listopadu 2017 může dorazit epická týmovka Justice League!

reklama

reklama