Co se má řešit místo oscarové facky? Režisér Transformers má na kauzu Willa Smithe jasný názor

Ke skandálu Willa Smithe se vyjádřil i Michael Bay, režisér zodpovědný za první dva díly Mizerů.
Will Smith se omluvil za facku
Will Smith se omluvil za facku

reklama

Facka, kterou Will Smith uštědřil v přímém přenosu oscarového ceremoniálu svému kolegovi Chrisu Rockovi, stále hýbe společenským děním. Není divu, že se k ní vyjádřil v rozhovoru pro portál Yahoo! i jeden z nejúspěšnějších amerických režisérů Michael Bay (Transformers, Armageddon, Skála). S Willem Smithem ho totiž spojuje série Mizerové, která odstartovala kariéru obou dnešních hvězd Hollywoodu.

Režisér Michael Bay se vyjádřil k facce Willa Smithe
Autor: Paramount Pictures / profimedia.cz Režisér Michael Bay se vyjádřil k facce Willa Smithe

„Nejradši bych to vůbec neřešil, ale připadá mi, že jde o to jediné, o čem se teď lidé baví. Fakt mě to ale vůbec nezajímá. Hollywood je posedlý sám sebou. Na Ukrajině teď exploze zabíjejí děti, o tom bychom se měli bavit,“ začal Bay.

Následně popsal svou zkušenost s Willem Smithem z natáčení prvních Mizerů (1995) i jejich pokračování z roku 2003: „Pracoval jsem s ním a on není takový. Nikdy jsem ho neviděl, že by takhle ztratil nervy. Napoprvé mi přišlo, že je to nahrané, podle toho úsměvu, se kterým odcházel a pamatoval jsem si ho od něj, když na place při natáčení dělával legrácky... Poslyšte, byla to facka, ne rána pěstí. On fakt umí zasadit tvrdou ránu, má na to trénink. Víc už se o tom ale nechci bavit.

Mizerové II
Autor: Columbia Pictures Mizerové II

Will Smith momentálně čelí následkům svého oscarového výbuchu a byly s ním pozastaveny veškeré chystané projekty včetně Mizerů 4.

Co si myslíte o pohledu Michaela Baye?

ZDROJ: Yahoo! Entertainment

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!