Bude z něj nový Wolverine? Slavný herec přiznal, že byl na schůzce u Marvelu

Na obzoru se zjevil nový představitel Wolverina, kterému by fanoušci mohli přijít na jméno.
Hugh Jackman jako Wolverine
Hugh Jackman jako Wolverine
20th Century Fox

reklama

Každým dnem se blíží okamžik, kdy Marvel oznámí pátou fázi svého filmového univerza, v níž by se mohla objevit taky nová podoba slavných X-Menů. Znovu tak vyvstává otázka, kdo se chopí role Wolverina, s níž nezapomenutelným způsobem srostl Hugh Jackman.

Někteří fanoušci vyjádřili přání, aby se novým nositelem adamantiových drápů stal britský herec Taron Egerton (série Kingsman, Rocketman, Legendy zločinu). A zdá se, že přání bylo tentokrát otcem myšlenky. Egerton totiž v čerstvém rozhovoru pro New York Times prozradil, že se setkal s Kevinem Feigem, šéfem Marvel Studios, aby si popovídali o jeho možném zapojení v chystaných marvelovkách.

Na otázku, jaké jsou tedy šance, že bude Egerton příštím Loganem, herec odpověděl: „Bylo by to úžasné, ale zároveň je tady obava, protože je s tou rolí tak propojený Hugh – pro kohokoliv dalšího to teď bude velice obtížné. Ale doufejme, že když na to přijde, dají mi šanci.“

Jackman s Egertonem se dobře znají ze společného účinkování ve sportovní komedii Orel Eddie (2016), předávání rad by tedy nebylo problémem. A pokud vám vrtá hlavou, zda by Egerton dokázal nabrat pořádné množství svalů, stačí se mrknout na jeho aktuální hlavní roli v seriálu Volavka.

Taron Egerton v seriálu Volavka
Autor: Apple TV+ Taron Egerton v seriálu Volavka

Jako první se do filmového univerza Marvel nicméně zařadí Deadpool, jehož třetí díl už se píše. Na X-Meny s Wolverinem zřejmě přijde řada až kolem roku 2025.

Brali byste Tarona Egertona jako nového Wolverina?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!