Wonder Woman rozdrtila Jacka Sparrowa a vládne celému světu! Kdy bude další díl?!

Amazonská princezna těžce zabodovala.
Wonder Woman
Wonder Woman
Warner Bros.

reklama

Ještě minulý víkend vládli americkým kinům pátí Piráti z Karibiku, kteří za první víkend vydělali 62 milionů dolarů. I tahle obří série teď ale musela sklonit hlavu před Wonder Woman, která otevřela za monstrózních 100 milionů (a celkově už má na kontě 223!)

Nová comicsovka od DC, v níž se amazonská princezna zaplete do první světové války, tak navázala na finanční úspěchy Muže z oceli, Batman vs. Superman a především Sebevražedného oddílu. Diváci i kritici jsou navíc z filmu nadšení, takže se jedná o jednoznačný úspěch a velký rozjezd další comicsové série.

Liga spravedlnosti
Autor: Warner Bros. Liga spravedlnosti

Kdo se dočkáme druhého dílu? Režisérka jedničky Patty Jenkins tvrdí, že se rovnou vrhá na další příběh, jenž by se měl odehrávat v současné Americe. Wonder Woman tak zřejmě nebude křižovat další historické události, při nichž by nemohla potkávat další superhrdiny.

Že vám dvouleté (nebo spíš tříleté) čekání na dvojku přijde moc? Nevěšte hlavu. Wonder Woman se do kin vrátí už letos na podzim, a to v týmové Lize spravedlnosti, kde bude zachraňovat svět společně s Batmanem, Flashem, Aquamanem nebo Cyborgem!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!