V posledních X-Menech zemře jedna z hlavních postav. Prozradil to epický nový trailer

Kampaň nového mutantího bijáku toho moc netají.
X-Men: Dark Phoenix
X-Men: Dark Phoenix
20th Century Fox

reklama

Jak možná víte, Disney letos koupí studio 20th Century Fox, což znamená, že se X-Meni vrátí zpátky pod křídla Marvelu. Nikdo nepochybuje o tom, že se mutanti v dalších letech přeobsadí a začlení do propojeného vesmíru s Avengers. Ještě předtím nás ale čeká poslední díl původní série, který se jmenuje X-Men: Dark Phoenix.

Druhá adaptace slavné Dark Phoenix Ságy (první se jmenovala X-Men: Poslední vzdor) se pochopitelně zaměří na Jean Grey, již posedne ničivá mimozemská entita. Mutatní parta tak bude mít co dělat, aby ji trochu zklidnila, a nový trailer se kupodivu nebojí prozradit, že Jean hned ze začátku filmu zabije Mystique.

Přesně tak, hrdinka s tváří Jennifer Lawrence zemře podobně jako Profesor X v první adaptaci. Zlikviduje ji ničivá síla Dark Phoenix, což by mělo (znovu!) spojit Profesora X s Magnetem, kteří můžou jako jediní tuhle hrozbu zažehnat. Jak bude jejich další společná mise vypadat? Přesně to si můžete prohlédnout v upoutávce, celý film pak bude v kinech od 6. června 2019.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!