První český trailer Dark Phoenix: Poslední X-Meni před restartem u Avengers?

Jak bude vypadat velká rozlučka s aktuální x-menovskou partou?
X-Men: Dark Phoenix
X-Men: Dark Phoenix
20th Century Fox

reklama

Disney kupuje studio 20th Century Fox, což znamená, že se filmoví X-Meni v půlce roku 2019 vrátí k Marvelu. Tamní šéf Kevin Feige už bezesporu přemýšlí nad tím, jak je zakomponuje do propojeného vesmíru s Avengers. A téměř na 100 % to bude znamenat novou kontinuitu a nové obsazení, takže se James McAvoy, Michael Fassbender nebo Jennifer Lawrence ve svých rolích objeví už jen jednou.

X-Men: Dark Phoenix je čtvrtým filmem v jejich sérii (po První třídě, Budoucí minulosti a Apokalypse) a zavede nás do roku 1992, kde dostaneme novou verzi příběhu Jean Grey s tváří Sophie Turner. Správně tušíte, že se Jean stejně jako v Posledním vzdoru promění v ohnivou entitu jménem Phoenix. Tentokrát to ale má být daleko intimnější a emocionálnější než před dvanácti lety.

Může se tenhle záměr vyplnit? Režisér Simon Kinberg (scenárista předchozích mutantích filmů) vyslal do světa první upoutávku, která sází především na dialogy. Do premiéry v únoru 2019 tak čekejte ještě nálož akčnějších trailerů, protože tu mluvíme o filmu za 150–200 milionů dolarů. A takové projekty musí v kampani zaválet o něco víc!

Trailer s českými titulky:

Trailer s českým dabingem:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama