X-Meni míří do televize! Bude v novém seriálu i Deadpool?

Malá obrazovka brzy zmutuje.
Deadpool a X-Meni
Deadpool a X-Meni
20th Century Fox

reklama

Zatímco je pokračování loňské komiksárny X-Men: Apokalypsa stále ve hvězdách (v tuhle chvíli máme jistého jen Logana, dvojku Deadpoola a The New Mutants), marveláčtí mutanti chystají invazi na televizní kanály. Už v únoru začíná na FX seriál Legion, jenž s filmovým vesmírem nijak nesouvisí, zatím nepojmenovaný seriál číslo dvě do něj ale naopak zapadne.

Potvrdil to jeho tvůrce Matt Nix, jenž slibuje narážky na slavné postavy a dokonce nevylučuje, že využije některé filmové hrdiny. Nejspíš by samozřejmě šlo o méně známé mutanty - Wolverine nebo Deadpool se z velkého plátna rozhodně nestěhují. I tak je ale dobře, že X-Meni dostanou svojí verzi Agents of S.H.I.E.L.D., v níž se může nenápadně stavět na odkazu filmové série.

O čem nový seriál vlastně bude? Zápletka se točí kolem lidských rodičů, kteří se svými mutantími dítky utíkají před vládou. Cestu jim pochopitelně zkříží další mutanti s vlastními záměry, tak uvidíme, jak moc půjde o thriller a jak moc o akčňák. V tuhle chvíli je každopádně ve hře 12-13 epizod. A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, pilotní díl natočí Bryan Singer, jemuž vděčíme hned za čtyři x-menovské celovečeráky!

reklama

reklama