Netradiční apokalypsa: Na začátku drsného nového seriálu zemřou všichni muži na světě. Ukazuje to jeho trailer

Dlouho očekávaná komiksová adaptace ukazuje svět, kde není místo pro muže. Tedy až na jednoho jediného...
Y: Poslední z mužů
Y: Poslední z mužů
The Walt Disney Company

reklama

Dlouhých patnáct let si hledal kultovní komiks Y: Poslední z mužů cestu k divákům, ale čekání je konečně u konce. V hlavní roli seriálového zpracování uvidíme Bena Schnetzera (Warcraft: První střet, seriál Zákon a pořádek)... a pak už jen samé ženy, jelikož příběh vypráví o světě, na kterém zbyl jen jediný muž.

Záhadná událost vyhladí všechny lidi s mužským chromozomem Y, až na amatérského kouzelníka Yoricka Browna doprovázeného jeho kapucínskou opicí Ampersandem. Ten hledá odpovědi v nové ženské společnosti, která povstává z apokalypsy.

Diváky čeká desítka zhruba hodinových dílů, kde nebude převaha žen jen před kamerou. Seriálu totiž velí jako showrunnerka Eliza Clark (seriál Animal Kingdom) a jednotlivé díly budou režírovat pouze ženy. Po herecké stránce se potom můžete těšit na Oliviy Thirlby (seriály Znuděný k smrti nebo Goliath), Diane Lane (Muž z oceli, Liga spravedlnosti, seriál Domek z karet) nebo Amber Tamblyn (Nespoutaný Django)

Y: Poslední z mužů
Autor: The Walt Disney Company Y: Poslední z mužů

Komiksová předloha už měla být v minulosti několikrát adaptována pro televizi i velké plátno – ve filmové verzi se měl dokonce ujmout hlavní role Shia LeBeouf. Nakonec ale tedy vznikl seriál, jenž v září naservírují Disneym vlastněné společnosti FX a Hulu.

Co říkáte na trailer?

reklama

reklama