I DarkTigers mění, MadMax končí

Podruhé v krátkém sledu potkává Dark Tigers nutnost změny v sestavě, kdy odchází jeden ze základních stavebních kamenů MadMax.
esport - obrazek - 2
esport - obrazek - 2

reklama

Nadějný odstřelovač Václav 'MadMax' Marcol byl jedním z původních hráčů, která na loňském Mistrovství ČR senzačně vybojoval stříbrné medaile. Již v červnu kapitán Peter 'wEAMO' Rauch přivítal dvě posily, nyní se však loučí i s MadMaxem a po boku mu z loňské pětice zůstává pouze Max 'SHOCK' Kvapil. Teprve v červnu Dark Tigers posílilo duo Valencio, Cappy, ale ani druhý jmenovaný z této dvojice v týmu nadále nepůsobí.

Z původního složení Dark Tigers (dříve Team Universe či Gunrunners) už zbývají poslední dva hráči

Andrej 'Cappy' Kvasnica bohužel v týmu dlouho nevydržel a koncem minulého měsíce se s Dark Tigers rozloučil z důvodů, kdy svůj volný čas věnoval jiným aktivitám a hraní nebylo na prvním místě. Novou posilou se krátce na to stal Marko 'gudeN' Sándor, pro nějž jde o první velké působiště. Dark Tigers jsou aktuálně třetím týmem letošní MČR klasifikace a postup na finále mezi osmičku nejlepších by pro něj byl razantním skokem a startem své kariéry.

O to více nečekaný byl dnes oznámený odchod Václava 'MadMax' Marcola, jemuž z osobních důvodů nebylo umožněno odcestovat na víkendovou LAN akci PG WAY Trnava Major a právě tyto příčiny znamenaly jeho konec v sestavě - bez účastí na offline akcích se žádný tým neobejde. Takhle narychlo se pátý hráč shání těžko a tak se Dark Tigers rozhodli na západ Slovenska odcestovat se svým koučem Jozefem 'd0di' Kissem a posílení nechat na později.

Aktuální složení týmu Dark Tigers:

 Peter 'wEAMO' Rauch
 Max 'SHOCK' Kvapil
 Vojtěch 'Valencio' Mydlář
 Marko 'gudeN' Sándor
 Jozef 'd0di' Kiss - dočasný pátý hráč, trenér

Autor: Přemysl "Huhy" Malina
Zdroj: PLAYzone.cz

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama