Zbrusu nová řada Grimma startuje už dnes

Začátek nové řady Grimma se ponese v pochmurném duchu.
Grimm - premiérové díly
Grimm - premiérové díly
Prima COOL

reklama

Naše partička portlandských lovců wesenů se vrací, projde si však největší změnou od svého počátku.

První díl premiérové 4. řady Grimma startující v pondělí ve 20.15 ostatně začne na notně depresivní notě…

Zatímco je kapitán Renard, bohatší o tři kusy olova, v kritickém stavu dopraven do nemocnice, ulicemi Portlandu prochází nový wesen chobotnicového vzezření kradoucí vzpomínky. K tomu všemu Nick přišel o schopnost prokouknout zamaskované weseny a nemá se mu jak dostat na kobylku.

A zatímco propadá depresím, jeho jediná šance na přežití bude po právu potrestána za dobrý skutek...

Může Nick fungovat bez své rozeznávací schopnosti? Má díky její ztrátě paradoxně šanci na „normální život“? A chce ho ještě vůbec vést? To vše jsou otázky, na něž bude muset brzy nějak odpovědět. Jenže mezitím budou na pořadu dne i jiné problémy…

Malérům totiž čelí i punková Grimmka Trubel. Svou likvidací Westona na konci 3. řady sice zachránila Renardovi život – alespoň dočasně –, policie však nerada vidí, když náhodní civilisté mačetami zabíjejí agenty FBI, byť tak činí v sebeobraně. Trubel se tak bude muset zodpovídat portlandským polišům a Renard ležící ve špitále ji z toho hned tak nevyseká.

Vzhledem k jeho stavu možná nikdy...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Grimm IV (1) - upoutávka 30s

Bez Trubel, které jde po krku FBI, je však Nick bezbranný a weseny neodhalí. Tři roky jeho kariéry lovce wesenů visí na vlásku. Podaří se Nickovi, Hankovi a ostatním Trubel očistit, zachránit Renarda a vypátrat nového wesena?

Sledujte v pondělním prvním dílu 4. řady seriálu Grimm!

(lol)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!