Druhá řada Hannibala rozjíždí pořádné psycho!

Premiérové díly příběhů o mlsném doktoru Lecterovi sledujte od 2. února vždy v pondělí ve 21.55 na COOLu.
Hannibal má prostřeno :)
Hannibal má prostřeno :)
media2.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po Hannibalově ostudné (nebo možná spíše "ostudně zábavné") hře z první řady si Will jako chovanec "lebedí" v baltimorském blázinci jakožto hlavní podezřelý ze série vražd, zatímco náš Hannibal sám si hoví na svobodě.

Ani jeden z nich však ještě neřekl své poslední slovo...

Nové díly premiérové 2. řady Hannibala budete moct sledovat každé pondělí od 21.55. Najdete v nich vše, co jste měli rádi v řadě 1., navíc okořeněné ještě hutnější psychotickou paranoií!

Zejména dojde na rozehrání Willova osudu. Ač za katrem, usilovně pracuje na odhalení toho, jak na něj Hannibal vraždy nastrojil. Nic mu v tom nepomáhá, že ředidel jeho ústavu Dr. Chilton chce spíše honit slávu než pravdu...

Naštěstí pro Willa není jediný, komu dojde, že tu něco nesedí. Spojence bude mít i v Jacku Crawfordovi (Laurence Fishburne). Hned první díl řady ostatně začíná brutálním soubojem Crawforda s Hannibalem – pár minut nato je ovšem odhaleno, že na něj dojde až týdny v budoucnosti.

A tak zatímco Hannibal dále splétá své pikle, příležitostí pro odpovídání na otázky se stane Willův soud...

Hannibal II - upoutávka 30s

 

Ačkoliv finále 2. řady leckomu sestřelilo čelist, tvůrce seriálu Brian Fuller se nechal slyšet, že by Hannibala rád vytvářel ještě hodně dlouho. Řada současných příběhů se prý jasně vyjeví až v některé z příštích řad – a logickým koncem Hannibala je podle Fullera počátek nejslavnějšího Hannibalova filmu, Mlčení jehňátek!

Recenze se shodují, že druhá řada předčila očekávání diváků. Ačkoliv mnozí netušili, kam se zápletka s Willovým uvězněním na konci 1. řady dále ubere, série zvratů a dechberoucí poslední díl všechny přesvědčily o kvalitách tvůrce seriálového Hannibala, scenáristy Briana Fullera.

Kdo nevěří, nechť se nechá opít čísly – na hodnotícím serveru Metacritics, který sbírá hodnocení kritiků i diváků, si 2. řada hoví s průměrným hodnocením 88 % od recenzentů a dokonce 93 % od diváků!

Co všechny natolik okouzlilo? O tom se díky Prima COOL budete moct přesvědčit už sami – třináct dílů 2. řady startuje počínaje tímto pondělkem!

(lol)

Vaříme s Hannibalem :)

Vaříme s Hannibalem: jak chutná lidské maso?!

Mads Mikkelsen jako Hannibal - labužník

Rady Hannibalovi: Kolik kalorií má lidské tělo?

Mads Mikkelsen jako Hannibal

Představitel Hannibala začínal jako tanečník

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama