První trailer nové videohry Harry Potter: Bradavická záhada

Fanoušky Harryho Pottera čeká nová videohra, v níž budou studovat v Bradavicích.
Harry Potter: Bradavická záhada
Harry Potter: Bradavická záhada
Portkey Games

V listopadu jsme psali o potterovské verzi Pokémon Go, která se bude jmenovat Harry Potter: Wizards Unite, a teď tu je další hra ze světa čar a kouzel – Harry Potter: Hogwards Mystery (česky Bradavická záhada). Znovu se jedná o mobilní záležitost a znovu za ní stojí Portkey Games, nový banner studia Warner Bros., který teď bude řešit všechny potterovské videohry.

Co vás v Bradavické záhadě čeká? Jednoduše z vás bude student ve slavné kouzelnické škole. Sami si ho vytvoříte, přidělíte mu domácího mazlíčka a dostanete se do jedné z kolejí, načež se vrhnete na klasický studentský život. Získávání kamarádů, odolávání nepřátelům, navštěvování výuky s Hagridem nebo profesorem Snapem… to všechno chvíli před tím, než do Bradavic dorazí samotný Harry Potter.

Kdy půjde Bradavické tajemství stáhnout? Hra se má objevit letos na jaře a slibuje velkou příběhovou kampaň, již doplní vedlejší mise a spousta dalších vychytávek. Detaily se samozřejmě ještě tají. Leccos ale napovídá první upoutávka, z níž určitě pochopíte, co vlastně můžeme čekat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama